کد خبر : 113440 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jun 8 2018 4:02PM - 1397/03/18
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا گفت:

اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان گره گشای مشکلات در جامعه است

سیناخبر - امام جمعه شهرضا گفت: اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان گره گشای مشکلات جامعه است.

اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان گره گشای مشکلات در جامعه است

به گزارش سیناخبر، حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ سیف الله یعقوبی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان شهرضا در مسجد صدیقه طاهره (س) ضمن تقدیر از حضور پر شور و گسترده مردم در راهیپمایی روز جهانی قدس گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) از آغاز مبارزه با رژیم طاغوت، مبارزه با صهیونیست ها را در دستور کار خود قرار داد و با اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان، خدمت بزرگی به آرمان قدس شریف کرد.

وی روز قدس را روز مقابله مستضعفین با مستکبران دانست و افزود: مبارزه با ظالم دستور خداوند بوده و وظیفه هر مسلمانی است که به مظلوم کمک کند.

امام جمعه شهرضا با بیام این که روز قدس یادگار امام راحل امام خمینی(ره) است افزود: امروز نیز روشن بینی امام راحل در نامگذاری روز قدس برای حمایت و احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین حرکتی بزرگ و ارزشمند برای اتحاد بین امت اسلامی است.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: مسئولان مدیون وحدت مردم در شرایط حساس نظام و مشکلات اقتصادی هستند و مردم تاکنون با استقامت و ایستادگی بسیاری از توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند.
وی اظهار داشت : در زمان حاضر برای حل مشکلات جامعه، وحدت مسئولان و مردم اجتناب ناپذیر است و نباید با بازی های سیاسی ، برنامه های رونق اقتصادی و افزایش اشتغال در جامعه به حاشیه برود.
امام جمعه شهرضا گفت: اقتصاد مقاومتی راهگشای حل مشکلات اقتصادی کشور است و باید با تکیه بر توان داخلی، مشکلات اقتصادی کشور را حل کرد.

حجت الاسلام یعقوبی فشار اقتصادی و فشار روانی و عملی در جامعه را از اهداف دشمن عنوان کرد و افزود: دشمن به دنبال تضعیف اقتدار نظام اسلامی است تا به اهداف شوم خود در جامه عمل بپوشاند  ما باید هر چه بیشتر می گذرد به اتحاد بیشتری دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: به این خاطر انقلاب شد که مستضعفین ما فراموش نشوند همه مسولان و مردم باید به افراد پایین تر از خود توجه داشته و به آن ها کمک کنند.

امام جمعه شهرضا گفت: مردم ولی نعمت ما هستند باید هر کاری که می توانیم برای رفع مشکلات مردم انجام دهیم.

حجت الاسلام یعقوبی  گفت: باید شکر نعمت های خدا را به جا بیاوریم تا نعمت هایش را به ما ارزانی دارد.

وی حفظ وحدت بین مردم و مسولان را پیروزی دانست و افزود: باید در این ایام مبارک از خدا بخواهیم تا دل هایمان بهم نزدیک تر شود.

امام جمعه شهرضا با بیان این که خدا دل های ما را به نور ایمان و تقوا روشن کند گفت: مردم همیشه و در تمام صحنه ها حضور داشته و همراه نظام جمهوری اسلامی بودند امروز حال اگر مشکلی دارند ما باید برای آن ها حل کنیم.

حجت الاسلام یعقوبی  گفت: همین رانندگان در جنگ همه جور رزمندگان را حمایت کردند همیشه با ما هم صدا بودند امروز که دچار مشکل شده و نیاز به کمک دارند باید به آن ها کمک شود.

وی تصریح کرد: باید مراقب باشیم برخی افراد سود جو از درخواست به حق رانندگان سوء استفاده نکنند .

امام جمعه شهرضا گفت: بهترین سرمایه و قدرتی که امروز داریم همین مردم هستند بخصوص نسل جوان ما به این سرمایه پویا باید توجه ویژه شود تا استعداد شان شکوفا شود.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: هر گاه برای جوانی یک شغل ایجاد کنیم یعنی موجب ایجاد یک ازدواج و تشکیل یک خانواده شده ایم.

وی تصریح کرد: همان طور که در انرژی هسته ای جوانان درخشیدند باید در حمایت از کالای ایرانی نیز به این جوانان میدان دهیم تا با خلاقیت و نیروی جوانی بتوانند مثل همیشه پیروز باشند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang