کد خبر : 186792 دسته : سیاسی واقتصادی
تاریخ انتشار : Dec 1 2019 8:18AM - 1398/09/10
0 نفر 0 نفر

سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا گفت:

نام نویسی داوطلبان انتخابات مجلس در شهرضا آغاز شد

سیناخبر - سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا گفت: ثبت نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح امروز- یکشنبه- در شهرضا همزمان با سراسر کشور در فرمانداری آغاز شد.

نام نویسی داوطلبان انتخابات مجلس در شهرضا آغاز شد

ناصر اسدی در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر و به مدت هفت روز نام نویسی در فرمانداری شهرستان ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: افراد شرکت کننده در حوزه انتخابی خود و یا در محل وزارت کشور می توانند برای نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کنند.

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: شرایط داوطلبان از جمله حداقل و حداکثر سن ۳۰ تا ۷۵ سال در روز ثبت نام، مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی ارشد یا معادل آن است و همچنین داوطلبان مدارک لازم از جمله اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی، یک قطعه عکس و کارت پایان خدمت را هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.

اسدی گفت: داوطلبان ثبت نام خود را به روزهای آخر نیاندازند و به مردم توصیه می کنیم مشارکت همه جانبه در این مرحله سرنوشت ساز سیاسی داشته باشند و مجریان اصل بی طرفی، دقت، قانون مداری و سلامت انتخابات را حفظ کنند.

وی با بیان این که احزاب شهرضا با مشارکت حداکثری سهم خود را در انتخابات ایفا کنند گفت: انتخابات در حقیقت تجلی مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی و مظهر مشارکت مردم در سرنوشت و آینده خودشان است و طبق اصل ششم قانون اساسی، امور کشور با اتکا به نهادهای عمومی باید اداره شود و مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم بر این اصل که انتخابات برای تحقق مشارکت ها و آزادی های سیاسی است، تاکید فرمودند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang