کد خبر : 197018 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 10 2020 7:46PM - 1398/10/20
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا:

سردار سلیمانی نماد مبارزه با استکبار جهانی است

سیناخبر - امام جمعه شهرضا با بیان اینکه سردار سلیمانی، نماد مبارزه با استکبار جهانی است، گفت:اگر سردار شهید سلیمانی و یارانش نبودند امروز ما باید در شهرهای ایران با داعش می جنگیدیم.

سردار سلیمانی نماد مبارزه با استکبار جهانی است

حجت الاسلام والمسلمین سید نعمت الله صالح در مراسم راهپیمایی و بزرگداشت هفتمین روز شهادت سردار شهید سلیمانی در شهرضا  ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: سردار سلیمانی، نماد مبارزه با استکبار جهانی است.

وی زنده نگه داشتن نام این سردار بزرگ اسلام را وظیفه همه مردم دانست و گفت: فداکاری ها و رشادت های سردار شهید سلیمانی و یارانش بود که امروز ما این امنیت را در کشور داریم.

امام جمعه شهرضا گفت: اگر سردار شهید سلیمانی و یارانش نبودند امروز ما باید در شهرهای ایران با داعش می جنگیدیم.

حجت الاسلام صالح گفت: وقتی انسان برای خدا، خدمت صادقانه به مردم و با اخلاص کار کند خداوند این عزت و بزرگی که امروز سردار دل ها در بین مردم دارد را عطا می کند.

سردار شهید قاسم سلیمانی، با ایمان و خدمت صادقانه خود به یک الگو برای همه مردم ایران تبدیل شد

وی تصریح کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی، با ایمان به خدا، اخلاص در عمل و خدمت صادقانه به مردم تبدیل به یک الگو برای همه ما شد.

امام جمعه شهرضا گفت: مردم ایران قدردان زحمات این سردار بزرگ هستند و خواهند بود.

حجت الاسلام صالح حضور گسترده مردم را بار دیگر نشانه از مشت محکم به دهان دشمن و یاوه گویانی که گفتند مردم از آینده ناامید شدند دانست و گفت: شهید سردار سلیمانی مطیع مقام معظم رهبری بود فارغ از هر جناح و حزبی و برای دفاع از جبهه مقاومت در منطقه سنگ تمام گذاشت.

وی با بیان اینکه در تصاویری که از او به جا مانده هرگز تصویری از او در پشت میز نمی بینید، گفت: او همیشه در میدان نبرد بود و امروز وظیفه ما این است متوجه بشویم دشمن داریم دشمن ما بیدار است ما نیز باید بیدار و با بصیرت باشیم.

اگر ولی فقیه را یاری نکنیم با چکمه دشمن رو به رو خواهیم شد

امام جمعه شهرضا گفت: باید بدانیم اگر زمانی ولی فقیه را یاری نکردیم با چکمه دشمن رو به رو خواهیم شد.

حجت الاسلام صالح گفت: سردار سلیمانی همیشه وظیفه شناس بود و در هر زمان و مکان که به او نیاز بود حاضر بود./خبرگزاری مهر

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang