کد خبر : 197201 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Feb 10 2020 6:14PM - 1398/11/21
0 نفر 0 نفر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شهرضا :

وظیفه ما در قبال خون شهدا، مشارکت فعال در عرصه های مختلف انقلاب است

سیناخبر- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شهرضا گفت: وظیفه ما در قبال خون شهید سلیمانی و سایر شهدا شرکت حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن و مشارکت در انتخابات است.

وظیفه ما در قبال خون شهدا، مشارکت فعال در عرصه های مختلف انقلاب است

به گزارش سیناخبر سرهنگ پاسدار مسعود اکبری در یادواره شهدا و مراسم چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که صبح امروز دوشنبه در دانشگاه دولتی شهرضا برگزار شد، تصریح کرد: انقلاب را سه مولفه رهبری، مردم و ایمان و اعتقاد به پیروزی رساند که حفظ این سه مولفه رمز ماندگاری و پیروزی انقلاب است و اگر این سه کمرنگ شود انقلاب از مسیر خود خارج می شود.

سرهنگ اکبری افزود: بر اساس نظر کارشناسان  در 20 سال اول انقلاب، کشور ما تحولاتی به اندازه یک قرن را تجربه کرد.

وی اظهار داشت: مردم در طول 40 سال گذشته با صبر و استقامت پای انقلاب ایستادند و دستاوردهای بزرگی به دست آوردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شهرضا گفت: برای سنجیدن میزان پیشرفت و دستاوردهای یک نظام باید در نظر داشت که دستاوردها تحت چه شرایطی و با چه امکاناتی به دست آمده اند.

سرهنگ اکبری بیان داشت: کشوری در دنیا نبوده که این همه تهدید را پشت سر گذاشته و با کمترین امکانات این همه پیشرفت داشته باشد.

وی موانع پیش روی ایران را شامل موانع داخلی و خارجی دانست و افزود:  اقتصاد تک محصولی و وابسته به نفت، ترورها و تهدیدات، قومیت گرایی و تجزیه طلبی ها از موانع داخلی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شهرضا گفت: جنگ 8 ساله،  موانع زیرساختی، ترور منابع انسانی و نخبگان، تحریم های اقتصادی و نظام بین المللی استوار بر استعمار و استکبار از موانع خارجی پیشرفت کشور است.

سرهنگ اکبری با بیان اینکه رشد علمی در ایران 11 برابر متوسط جهانی است، بیان داشت: هدف نهایی انقلاب اسلامی ایجاد دولت، جامعه و در نهایت تمدن اسلامی است.

وی کارنامه ایران در راستای استقلال و امنیت  را درخشان برشمرد و گفت:  امروز به پشتوانه امنیت نظامی می توانیم امنیت اقتصادی، روانی و علمی داشته باشیم و در برابر ابرقدرتی چون آمریکا بایستیم و انتقام سخت خون شهید سلیمانی را با نابودی پایگاه عین الاسد بگیریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شهرضا تصریح کرد: نیت آمریکا تسلط بر جغرافیا و فرهنگ جهانی است و با ناامن کردن مرزهای ایران در صدد تسلط بر کشور ماست.

سرهنگ اکبری افزود: مردم قدر شناس مجاهدت کسانی که در برابر داعش ها و دشمنان ایران می ایستند هستند و کمترین کار ما در برابر فداکاری شهدا، حضور در راهپیمایی  و مشارکت در انتخابات مجلس است.

وی اظهار داشت: اگر مشارکت مردمی کم باشد دشمن برای جنگ نظامی با ما جرأت یافته و به این جمع بندی می رسد که ملت ما شکست پذیر است.

در ادامه این مراسم احمد شیروانیان از جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس به خاطره گویی پرداخت و از خانواده شهید مدافع حریم امنیت، شهید علیرضا پناهپوری تجلیل شد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang