کد خبر : 197791 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jun 29 2020 9:33AM - 1399/04/09
0 نفر 0 نفر

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی شهرستان شهرضا :

معاون راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از شهرستان های شهرضا و دهاقان بازدید کرد

سیناخبر _ نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی شهرستان شهرضا گفت: معاون راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از شهرستان های شهرضا و دهاقان بازدید کرد.

معاون راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از شهرستان های شهرضا و دهاقان بازدید کرد

سمیه محمودی در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت:رضا اکبری به همراه مسئولان شهرستان های شهرضا و دهاقان از راه های اصلی و فرعی و روستایی در حال ساخت بازدید کردند.

وی با بیان بازدید از 6 بانده کردن محور شهرضا اصفهان با حضور معاون وزیر گفت: زیرگذر های محور شهرضا اصفهان باید در اسرع وقت تکمیل شود.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی شهرستان شهرضا گفت: تسریع در آغاز عملیات خاک برداری زیرگذر جرم افشار ضروری است و با همکاری ادارات شهرستان این پروژه تا هفته دولت باکس گذاری خواهد شد .

محمودی با اشاره به بازدید از پروژه جاده روستایی کهرویه یحی آباد که در حال فعالیت بود گفت: توسعه را ه های روستایی ضروری است.

وی از بازدید زیر گذر ورودی شهر منظریه و شهرک کارگاهی امیر کبیر  خبر داد و گفت: از بازدید جاده روستایی قصر چم دولت آباد هونجان گرموک و زیر گذر ورودی شهر گلشن و جاده عطا آباد برای تکمیل و پایان دادن به برخی پروژه در ماه های اخیر  خبر داد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang