کد خبر : 144474 دسته : ورزشی
تاریخ انتشار : Oct 18 2018 2:55PM - 1397/07/26
0 نفر 0 نفر

با بادی بالانس سالم بمان و جوانی کن

سیناخبر- رییس کمیته بادی بالانس استان اصفهان گفت: شعار امسال این کمیته "با بادی بالانس سالم بمان و جوانی کن" خود گویای اهمیت این رشته ورزشی می باشد.

با بادی بالانس سالم بمان و جوانی کن

به گزارش روز پنج شنبه سیناخبر زهرا دولتی در همایش بزرگ بادی بالانس بانوان شهرضا که همزمان با هفته تربیت بدنی در سالن شهید طحانی برگزار شد ضمن معرفی پیشینه رشته بادی بالانس تصریح کرد: این رشته در سال 1389 توسط بیتا بردبار آذری بنیان گذار و مؤسس کمیته بادی بالانس کشور در ایران معرفی و با شعار "بادی بالانس خلق جادوی تناسب اندام" آغاز به کار کرد.

دولتی با بیان این که این ورزش برای تمام نسل ها است گفت: کمیته متناظر ورزش مادران و خانواده شامل 6 زیرمجموعه‏ ورزش در خانواده، کمیته مادر و فرزند، کمیته بادی بالانس، کمیته ورزش دوران بارداری، کمیته مادران معلول و بیماران و رشد مهارت حرکتی از پایه می باشد.

وی در پایان با تبریک هفته تربیت بدنی خطاب به مادران حاضر در سالن اعلام کرد: برای داشتن جامعه ای سالم لازم است تک تک شما سفیران ورزشی ما باشید.

همچنین در ادامه این مراسم اجرای دقیق و زیبای حرکات و تکنیک های رشته بادی بالانس توسط مربیان خانم ها قاسمی و رضایی به همراه هنرجویان بخش دیگری از این همایش شاد و مفرح بود و اجرای مسابقات در دو بخش مادر و دختر انجام گرفت.

در پایان جوایز برندگان و تقدیر نامه مسئول کمیته بادی بالانس استان و مربیان این رشته اهدا شد.

این همایش با هدف معرفی رشته بادی بالانس به جامعه بانوان شهرستان به همت لیلی خیر نائب رییس هیأت ورزش های همگانی شهرضا برپا شد و بیش از 150 نفر از بانوان شهرضایی به همراه جمعی از مربیان هیأت ورزش های همگانی در این همایش حضور داشتند.

منبع: روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شهرضا – امین جوهری

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang