کد خبر : 186802 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Dec 2 2019 9:16AM - 1398/09/11
0 نفر 0 نفر

تورهای قانون‌شکن از سمیرم بازگردانده می‌شوند

سیناخبر- فرماندهی انتظامی شهرستان سمیرم، از اقدامات لازم برای جلوگیری از جولان مسافران و تورهای گردشگری قانون‌شکن در سمیرم خبر داد.

تورهای قانون‌شکن از سمیرم بازگردانده می‌شوند

به گزارش روز دوشنبه سیناخبرسرهنگ سهراب قرقانی اظهار کرد: با توجه به حضور برخی گردشگران هنجارشکن در شهرستان سمیرم، اقداماتی صورت گرفته است و با هماهنگی شورای تأمین شهرستان، تورهای غیرقانونی توسط پلیس‌ و نیروهای نظارتی بر گردانده می‌شوند، برخورد با این‌ها بر عهده ما بوده و برابر مقررات برخورد می‌کردیم.

وی افزود: در بحث آموزش‌های همگانی، این آموزش‌ها در چهار مقطع شامل مدارس، محافل عمومی، مساجد و مناطق گردشگری توسط کارشناسان آموزش به شهروندان داده شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم بیان کرد: این آموزش‌ها در خصوص حجاب و عفاف، فضای مجازی، کلاه‌برداری و انواع آسیب‌های اجتماعی توسط کارشناسان و مربیان آموزشی ارائه شده است.

سرهنگ قرقانی خاطرنشان کرد: با توجه به تصمیمات فرماندهی با اعضای شورای تأمین، ستاد احیاء شهرستان و قوه قضائیه برخوردهای مناسب و قانونی برابر مقررات با تورهای گردشگری در این خصوص اعمال گردیده و به جهت پیشگیری از رخداد چنین مواردی آموزش‌های لازم توسط کارشناسان اجراشده که تأثیرات مثبتی هم در این زمینه داشته است.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang