کد خبر : 196933 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Dec 29 2019 10:33AM - 1398/10/08
0 نفر 1 نفر

یال دوم بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا تا پایان سال به بهره برداری می رسد

سیناخبر- رییس بیمارستان های شهرستان شهرضا گفت: ساختمان یال دوم بیمارستان تقریبا تکمیل و بخش اعظم تجهیزات لازم خریداری شده است.

یال دوم بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا تا پایان سال به بهره برداری می رسد

به گزارش روز شنبه سیناخبر فرهاد مهری در جلسه کارگروه سلامت، فرهنگی اجتماعی، زنان و خانواده که در فرمانداری برگزار شد، تصریح کرد: تاکنون حدود 40 میلیارد تومان برای ساخت و ساز و تجهیز یال دوم بیمارستان امیرالمومنین(ع) هزینه شده است.

مهری افزود: بخش تصویربرداری ناتمام است و برای تجهیز این بخش به دستگاه ام آر آی امتیاز این دستگاه از وزارت بهداشت گرفته شد.

وی اظهار داشت: بخش خصوصی قبلا مجوز یک دستگاه ام آر آی برای شهرستان های جنوب استان را دریافت کرده ولی اقدام به واردات و نصب آن نکرده است.

رییس بیمارستان های شهرضا گفت: بخش آی سی یو 12 تخت مصوب دارد که در اختصاص فوق متخصص آی سی یو و سایر تخصص ها به بیمارستان نقش مهمی خواهد داشت.

مهری افزود: امیدواریم با نصب و راه اندازی تجهیزات خریداری شده و تکمیل بخش تصویربرداری، یال دوم تا پایان سال به بهره برداری برسد.  

همچنین رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا در این جلسه گفت: در موج اول آنفلوانزا در شهرستان حدود 20 هزار نفر بیمار شدند که 137 نفر نیاز به بستری داشتند.

حجت الله تنهایی افزود: امیدواریم موج دوم بیماری با رعایت نکات بهداشتی توسط مردم به خوبی مهار شود.

تنهایی با اشاره به تجمیع اتاق فرمان اورژانس 115 شهرستان با 8 شهرستان دیگر از مردم خواست تا هنگام تماس با اورژانس آدرس دقیق محل خود را اعلام کنند.

شهرستان شهرضا با جمعیت حدود 160 هزار نفر و دو شهر منظریه و شهرضا و 23 روستا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.  

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات

سعید

1398/10/07

امید است زمان افتتاح با زمان انتخابات مرتبط نباشه. راه اندازی تجهزات بدون به خدمت گرفتن نیروی انسانی (پزشک متخصص)صرفا یک شوی انتخاباتی است.شک نکنید......... امید است نظر من ثبت شود.

Designed and Powerd by Afrang