کد خبر : 197046 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 14 2020 5:04PM - 1398/10/24
0 نفر 0 نفر

عیدی بازنشسته‌ها بهمن ماه واریز می‌شود

سینا خبر-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره افزایش دستمزد کارگران و عیدی بازنشسته‌ها توضیحاتی داد.

عیدی بازنشسته‌ها بهمن ماه واریز می‌شود

به گزارش سینا خبر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: افزایش حقوق کارکنان دولت توسط آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام خواهد شد.

محمد شریعتمداری گفت: کمیته حقوق و دستمزد مشغول به کار و تاکنون جلساتی را برگزار کرده است و تا پایان سال مشخص می‌شود که افزایش دستمزد کارگران برای سال آینده چقدر خواهد بود.

شریعتمداری ادامه داد: زمان مشخص برای واریز عیدی بازنشسته‌ها هرسال متفاوت است  و تلاش می کنیم که بهمن ماه عیدی بازنشسته‌ها واریز شود.

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره بسته‌های معیشتی گفت: کمک معیشتی به بخش‌هایی از جامعه که دارای درآمد متوسط و پایین هستند از ویژگی‌های این دوره بود.

شریعتمداری ادامه داد: براساس بودجه‌ای که مشخص شده است حتما در مورد پرداخت کمک معیشت دولت غربال‌گری انجام می‌شود به همین دلیل افراد زیادی درخواست رسیدگی برای دریافت بسته کمک معیشتی دارند که این درخواست ها بررسی می شود.

وی همچنین بیان داشت : سامانه و سایتی را مشخص کردیم تا افراد درخواست خود را ارائه دهند و کمک معیشت دولت به حساب حدود ۴۲۰ هزار خانوار واریز کردیم.

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از افرادی که مجدد درخواست دادند که به مرور درخواست آنها را رسیدگی می‌کنیم و به این افراد اعلام می‌کنیم که مشمول دریافت بسته کمک معیشتی هستند یا خیر.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang