کد خبر : 197212 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Feb 13 2020 10:34AM - 1398/11/24
0 نفر 0 نفر

۴۲ یادواره شهدا در طرح لاله های روشن در دهاقان برگزار شد

سیناخبر- در طرح لاله های روشن، ۴۲ یادواره شهدا با محوریت شهدای شاخص شهرستان دهاقان با حضور مسئولین شهرستان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مدارس برگزار شد.

۴۲ یادواره شهدا در طرح لاله های روشن در دهاقان برگزار شد

به گزارش روز پنجشنبه سیناخبر در ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در طرح لاله های روشن، ۴۲ یادواره شهدا با محوریت شهدای شاخص شهرستان دهاقان با حضور مسئولین شهرستان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مدارس برگزار شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دهاقان اظهار داشت: محوریت این یادواره ها، شهدای انقلاب، شهدای شاخص، شهدای دانش آموز و شهدای فرهنگی شهرستان دهاقان و بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانشان بوده است.

محمد الهی با اشاره به اهداف و برنامه های این یادواره ها افزود: هدف اصلی از برگزاری این یادواره ها آشنایی بیشتر دانش آموزان با منش، شخصیت و سبک زندگی شهدا و الگو گرفتن از زندگی و شهادت آنها بوده است. به همین خاطر در این یادواره ها از خاطره گویی، وصیت نامه خوانی، نمایش کلیپ و محتوای چندرسانه ای، مسابقه و گفتگوی مستقیم با خانواده های شهدا استفاده شده است.

وی با تاکید بر اهمیت درگیر شدن دانش آموزان با سبک زندگی و اخلاق و رفتار شهدا تصریح کرد: برای عجین شدن دانش آموزان با زندگی و مرام شهدا و کسب تجربه، تمامی امور و فعالیت های اجرایی و برنامه ریزی در مدارس بر عهده دانش آموزان بوده و مدیریت مدارس صرفاً نقش تسهیل گر را برای برنامه های دانش آموزان داشته اند.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang