کد خبر : 197215 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Feb 13 2020 11:02AM - 1398/11/24
0 نفر 0 نفر

حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن از برکات شهادت سردار سلیمانی است

سیناخبر- مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: از برکات خون شهید سلیمانی همدلی و یکپارچگی ملت و حضور حماسی ایشان در راهپیمایی 22 بهمن امسال است.

حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن از برکات شهادت سردار سلیمانی است

به گزارش روز پنجشنبه سیناخبر سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان در مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی که در مسجد انصارالمهدی(عج) دانشگاه آزاد شهرضا برگزار شد، تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی و حضور پر شور مردم در تشییع پیکر وی ثابت کرد که مکتب امام خمینی(ره) زنده تر و پویاتر از قبل ادامه دارد و هر روز بر تازگی و نشاط آن افزوده می شود.

سردار دهقان افزود: در راهپیمایی 22 بهمن امسال خبرنگاران زیادی از سراسر جهان حضور داشتند و پیام مردم ایران را که پشتیبانی و حمایت خود از تداوم نظام اسلامی را فریاد می زدند، به جهان مخابره کردند.

وی بیان داشت: تمامی آزادیخواهان و دوستان انقلاب اسلامی در سراسر جهان با هر اتفاق ناگواری در ایران غمگین و با خلق هر حماسه توسط ملت، شادمان و امیدوار می شوند.

مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: همه بخش های سپاه پاسداران با سردار سلیمانی همکاری و هماهنگی داشتند تا وی در مأموریت های خود موفق باشد.

سردار دهقان تصریح کرد: تقویت جبهه مقاومت در کشورهای لبنان و فلسطین و نوار غزه از خدمات بزرگ سردار سلیمانی بود.

وی معامله قرن را زاییده مغز بیمار ترامپ خواند و اظهار داشت: این معامله از ابتدا محکوم به شکست است و حتی کشورهای عربی هم حاضر به تایید آن نشده اند.

مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: اقدامات سردار سلیمانی در کشورهای مسلمان و جبهه مقاومت او را به قهرمان بین المللی تبدیل کرد و مردم زیادی داغدار شهادت او هستند.

سردار دهقان افزود: حاج قاسم سلیمانی نه تنها با شهادت به پایان نرسید بلکه تا همیشه در تاریخ ملت های مسلمان جاودانه شد و خط فکری و آرمان های وی تا ابد ادامه خواهد داشت.

وی بیان داشت: حاج قاسم قلب خود را از هر چیز جز نور خدا و یاد خدا خالی کرده بود و قلب او آیینه ای بود برای انعکاس نور خدا در قلوب مردم.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang