کد خبر : 197383 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 25 2020 8:14PM - 1399/01/06
0 نفر 0 نفر

پویش در خانه می مانیم هنرمندان شهرضا

سیناخبر- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا گفت: هنرمندان شهرضا با پویش " ما در خانه می‌مانیم" به مقابله با کرونا رفتند.

پویش در خانه می مانیم هنرمندان شهرضا

به گزارش سیناخبر سعید طبیبیان در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: شکست ویروس کرونا همت همگانی و مشارکت عمومی برای ماندن در خانه و حفظ بهداشت فردی را می‌طلبدو در این راستا سهم رسانه ها و هنرمندان شهرضایی درترویج این فرهنگ کارساز و راهگشا است .

وی تصریح کرد:  تنها با در خانه ماندن است که امکان قطع زنجیره انتقال بیماری همه گیر کرونا وجود دارد در همین راستا  بسیاری از هنرمندان با پیوستن به پویش درخانه می مانیم و عید دیدنی مجازی به خوبی در کنار مردم هستند و رسانه‌ها این فعالیت‌ها را به صورت مستمر پوشش می‌دهند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا گفت: رسانه‌ها بعنوان بازوهای انتقال اطلاعات، ایجاد همدلی و گسترش اعتماد اجتماعی در فضای کرونا زده کنونی نقش محوری دارند.

طبیبیان  با اشاره به نقش پررنگ هنرمندان، فعالان اجتماعی و رسانه‌ها در اطلاع رسانی صحیح و بدور از حاشیه و ماجراجویی در جامعه گفت: در شهرضا هنرمندان با ایجاد پویش‌های فرهنگی به در خانه ماندن مردم کمک می‌کنند.

وی با بیان تشکیل کمیته اطلاع رسانی ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان شهرضا افزود: از ابتدای شیوع این بیماری سعی بر دادن اطلاعات و آگاهی سازی مردم شهرضا شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا گفت: از ساخت گزارش های خبری به روز و کلیپ های آموزشی در این مدت توسط خبرنگاران و فعالان رسانه و همکاری ادارت از جمله شبکه بهداشت و درمان شهرستان و هلال احمر شهرضا خبر داد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang