کد خبر : 197623 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : May 21 2020 9:14AM - 1399/03/01
0 نفر 0 نفر

۷۳ هزار مترمربع از معابر سمیرم آسفالت شد

سیناخبر- شهردار سمیرم با اشاره به وضعیت نا مناسب آسفالت معابر و خیان‌های این شهر، گفت:در سال گذشته بالغ بر ۷۳ هزار مترمربع عملیات آسفالت‌ریزی در کوچه‌ها، خیابان‌های اصلی و ورودی شهر سمیرم انجام شده است.

۷۳ هزار مترمربع از معابر سمیرم آسفالت شد

به گزارش روز پنجشنبه سیناخبرکوروش صابری با بیان اینکه بالغ بر ۸۰۰ متر جدول کاری در سطح شهر سمیرم انجام شده است، اظهار کرد: حدود ۳۰ هزار مترمربع از مبادی ورودی شهر سمیرم زیرسازی و آسفالت شده است.

وی ادامه داد: در سال گذشته با اختصاص اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال، حدود ۴۳ هزار متر مربع از کوچه‌ها و خیابان‌های اصلی شهر سمیرم آسفالت شد که ۱۸ هزار مترمربع از این مقدار در خیابان‌های اصلی و ۲۵ هزار مترمربع در کوچه‌ها و معابر فرعی بود.

شهردار سمیرم با بیان اینکه سمیرم از مقاصد گردشگری کشور است، افزود: حفظ محیط زیست، طبیعت و موقعیت گردشگری شهر، از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری است.

صابری با اشاره به طرح شهرداری سمیرم در استفاده از قیرهای عملکردی PG در آسفالت معابر و خیابان‌های این شهر، تاکید کرد: این نوع قیر ماندگاری بیشتری دارد و با محیط زیست سازگارتر است.

وی با بیان اینکه دستورالعمل‌های اختلاط قیر و ترکیب‌های دانه‌بندی بر اساس شیب معابر، شرایط اقلیمی شهر و نقشه مورد تأیید اداره راه و شهرسازی انجام خواهد شد، عنوان کرد: شش هزار مترمربع عملیات مناسب‌سازی پیاده‌روها و ۷۰۰ متر عملیات سکو چینی در شهر انجام شده است.

منبع: خبرگزاری ایمنا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang