کد خبر : 228664 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 27 2021 10:34AM - 1399/11/08
0 نفر 0 نفر

کمیته امداد شهرضا رتبه برتر اشتغال و خودکفایی استان شد

سیناخبر- کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرضا با ایجاد اشتغال برای 265 مددجو و پرداخت بیش از 70 میلیارد ریال تسهیلات، رتبه برتر سال 99 استان در زمینه اشتغال و خودکفایی شد.

کمیته امداد شهرضا رتبه برتر اشتغال و خودکفایی استان شد

به گزارش روز چهارشنبه سیناخبر رئیس کمیته امداد شهرضا  از پرداخت  74  میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات به مددجویان و افراد نیازمند در ۱۰ ماهه امسال خبر داد و افزود: این وام ها درقالب  طرح های خوداشتغالی، کارفرمایی و راهبر شغلی پرداخت شده است.

عبدالرزاق میرزایی بیان داشت: پرداخت وام‌های اشتغال در زمینه صنایع دستی، دامپروری، خدماتی، حمل و نقل و صنفی بوده است.

میرزایی تصریح کرد: ایجاداشتغال و توانمند سازی افراد نیازمند از اهداف مهم و اصلی این نهاد  است که باجدیت پیگیری می شود و درموضوع اشتغال بسیارموفق عمل شده است.

وی بیان داشت: اعتبارات تسهیلات اشتغال از محل اعتبارات بند ب تبصره 16 سالجاری و اعتبارات قرض الحسنه امداد ولایت و صندوق توسعه ملی تامین شده است.

رئیس کمیته امداد شهرضا  با تقدیر ازهمکاری خوب بانکهای عامل، تعداد اشتغال ایجاد شده برای نیازمندان، مددجویان  و فرزندان مددجو را مجموعا  ۲۶۵ نفر برشمرد.

میرزایی گفت: در شهرستان شهرضا  ۳۳۰۰ خانواده (۲۵۰۰ معیشت بگیر و ۸۰۰  تبصره ۴ ) زیر چتر حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang