کد خبر : 102827 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 13 2018 10:15AM - 1396/12/22
0 نفر 0 نفر

رییس مرکزبهداشت شهرضا:

درنیمه اول اسفندماه 5 واحدصنفی درشهرضا پلمپ شد

سیناخبر- رییس مرکزبهداشت شهرضا گفت: بسیج سلامت نوروزی در واحد مهندسی بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرضا از اول اسفند لغایت 15 فروردین تشکیل شده و کلیه مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی حساس که در این ایام بیشترین مراجعه و استفاده مردم و مسافران نوروزی را دارند مورد بازرسی بهداشتی ویژه کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت قرار می گیرند.

درنیمه اول اسفندماه 5 واحدصنفی درشهرضا پلمپ شد

به گزارش سیناخبرسیدحجت الله موسوی تصریح کرد:  باتوجه به حساسیت قرار گرفتن این شهرستان در کریدور  شمال به جنوب کشور اماکن بین راهی نیز با حساسیت ویژه ای رصد شده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی که به ضرر سلامت مردم و مسافران نوروزی باشد با افراد خاطی برخورد قانونی انجام می پذیرد.

موسوی افزود: در بسیج سلامت نوروزی واحدمهندسی بهداشت محیط درنیمه اول اسفندماه 421مورد بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، 110مورد بازرسی از اماکن عمومی، 96مورد بازرسی از اماکن بین راهی، 12موردصدوراخطار بهداشتی،  5موردپلمپ واحد صنفی غیربهداشتی، 32مورد نمونه برداری میکروبی آب و 609 مورد کلرسنجی آب شرب انجام شده است.

وی اظهارداشت: در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه و ایجاد امنیت غذایی و حفظ سلامت  شهروندان و مسافران کارشناسان مهندسی بهداشت محیط از عمده فروشی های میدان میوه و تره بارشهرستان و تانکرهای آب شرب در روستاهای اقماری بازدیدکرده و آموزش و توصیه های بهداشتی به متصدیان ارائه شد.

رییس مرکزبهداشت شهرضاگفت: بازرسان بهداشت محیط در طی اجرای طرح ناظم کنترل آرایشگاه های زنانه  شهرستان  ضمن ارائه آموزش و توصیه های بهداشتی لازم  به متصدیان، تعدادی اقلام آرایشی تاریخ گذشته و غیرمجاز و یک دستگاه تاتو غیر مجاز کشف و ضبط کردند. / رییس مرکزبهداشت شهرضا –  سیدحجت الله موسوی

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang