کد خبر : 113339 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : May 24 2018 7:59PM - 1397/03/03
1 نفر 0 نفر

به همت مسئولان شرکت شهرک های استان اصفهان :

یک دستگاه خودروی اطفاي حریق پیشرفته از نوع فوماتیک به ناوگان آتش نشانی شهرک رازی شهرضا اضافه می شود

سیناخبر-مدیرعامل شرکت شهرک های استان اصفهان گفت : یک دستگاه خودروی اطفاي حریق فوماتیک مدرن به سه خودروی فعلی ناوگان آتش نشانی شهرک صنعتی رازی اضافه و یک دستگاه نیز به شهرک صنعتی سپهرآباد اختصاص داده می شود.

یک دستگاه خودروی اطفاي حریق پیشرفته از نوع فوماتیک به ناوگان آتش نشانی شهرک رازی شهرضا اضافه می شود

به گزارش خبرگزاری سیناخبر ، محمدجواد بگی افزود: در راستای افزایش مسائل ايمني و تقویت ايستگاه آتش نشانی شهرک  رازی این کار در اسرع وقت عملیاتی خواهد شد.
 بگی با اشاره به برگزاری جلسات مشترک در راستای حل مشکلات ایمنی واحدهای شیمیایی خطر پذیر شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت : 
در چند سال گذشته فعالیت ها و پروژه های خوبی در این راستا در سطح شهرک صنعتی رازی شهرضا انجام شده است.
وی با اشاره به پیگیری های  صورت گرفته افزود : با اضافه کردن این خودروی آتش نشانی مجموعا  4 دستگاه خودرو آتش نشانی مجهز و آماده باش جهت خدمت رسانی به صنعتگران شهرک رازی در ایستگاه آتش نشانی شهرک مستقر می شود که چنین امکاناتی در هیچ یک از شهرکها و نواحی صنعتی کشور وجود ندارد.
 بگی افزود: این کار با هدف، مقابله با هرگونه حادثه احتمالی در شرایط بحرانی و نجات کارکنان وکارخانجات شهرک در مواجهه با حوادث، انجام می شود.
وی همچنین با اشاره به پیشرفت 80  درصدی ساختمان اداری ، آتش نشانی شهرک صنعتی سپهرآباد تصریح کرد: با هدف ارتقاء سطح ایمنی  شهرک  صنعتی سپهرآباد در سال گذشته ساخت این ساختمان آغاز شد و تاکنون به پیشرفت 80 درصدی رسیده است که امید است تا پایان تیرماه سال جاری به بهره برداری برسد./روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang