کد خبر : 133781 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jul 22 2018 8:15AM - 1397/04/31
0 نفر 0 نفر

128 میلیارد تومان اعتبار برای راه های شهرستان سمیرم اختصاص یافت

سیناخبر- مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان از اختصاص 128 میلیارد تومان اعتبار برای راه های شهرستان سمیرم خبر داد.

128 میلیارد تومان اعتبار برای راه های شهرستان سمیرم اختصاص یافت

به گزارش سیناخبر حجت الله غلامی گفت: برای احداث پروژه های سمیرم به یاسوج، محور شهید به دژ کرد، خسروشیرین به حسن آباد و تکمیل آغداش به اسلام آباد و دیگر پروژه های شهرستان 128 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که در تمامی پروژه ها مناقصه برگزار و پیمانکار انتخاب شده است.

وی افزود: در راستای کمک به دهیاری ها و شهرداری ها، تمامی محورهای روستایی که زیرسازی آن توسط دهیاری و بخشداری ها انجام شده قیر آن تا قبل از فصل سرما تخصیص خواهد یافت تا عملیات آسفالت ریزی آن انجام گردد.
معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت:  برنامه بازآفرینی شهری ایران یک برنامه مبتنی بر اهداف و رویکردهایی است که نسبت به خدمت رسانی و مدیریت در قلمرو شهری به خود اختصاص داده و دو هدف بزرگ ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و ارتقاء زیست پذیری شهری را دنبال می کند.
هوشنگ عشایری طی بازدید از شهرستان سمیرم و پروژه جاده سلامت به عنوان یک پروژه گردشگری گفت: برنامه بازآفرینی شهری ایران یک برنامه مبتنی بر اهداف و رویکردهایی است که نسبت به خدمت رسانی و مدیریت در قلمرو شهری به خود اختصاص داده و دو هدف بزرگ ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و ارتقاء زیست پذیری شهری را دنبال می کند.
معاون وزیر راه وشهرسازی با تاکید بر تدوین اقدام مشترک اظهار داشت: به هیچ عنوان نمی توان به تنهایی این برنامه را پیش برد و باید با اقدام مشترک مردم ، شهرداری ها و دولت به اهداف بازآفرینی دست یافت که خوشبختانه این اقدام در شهرستان سمیرم انجام شده است.

منبع: فصل تجارت

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang