کد خبر : 144028 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 19 2018 11:59AM - 1397/05/28
0 نفر 0 نفر

نماینده صنعتگران شهرستان شهرضا:

فلسفه دریافت مالیات تنظیم و حمایت از اقتصاد ملی است

سیناخبر- نماینده صنعتگران شهرستان شهرضا گفت: فلسفه دریافت مالیات تنظیم و حمایت از اقتصاد ملی است.

فلسفه دریافت مالیات تنظیم و حمایت از اقتصاد ملی است

به گزارش روز یکشنبه سیناخبر احمدرضا صدری در جلسه هم اندیشی صنعتگران و فعالان اقتصادی که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، گفت : امروزصنعت کشور دچار مشکلات عدیده ای است که می توان این مشکلات را به عنوان سد های تولید ، صنعت و اشتغال نام برد.

صدری با اشاره به مشکلات مالیاتی و قوانین اصلاح نشده ارزش افزوده تصریح کرد: متاسفانه صنعتگران گرفتار کارگروه های نا صحیح مالیاتی و دیوان عدالت اداری و قوانین اصلاح نشده ارزش افزوده شده اند و ناتوان از پرداخت جرایم سنگین و کمر شکن مالیات هستند.

وی وظیفه تامین اجتماعی را حمایت از صنعتگران دانست و افزود : سازمان تامین اجتماعی زمانی پر رونق و فعال است که شرایط اقتصادی جامعه مطلوب و پررونق باشد لذا با این شرایط دلیل موجهی برای بالا بودن و تفاوت نرخ حق بیمه بخش صنعت با سایر مشاغل بیان نشده است.

مدیر عامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی رازی ، بانک ها را به عنوان موتور محرکه و جان مایه تولید دانست و تصریح کرد: جان مایه و نفس تولید ، مباحث و مسائل مالی و  تنها با مسئولیت پذیری بانک های عامل قابل حل است.

صدری افزود: باز پرداخت کوتاه مدت تسهیلات ، بهره های سنگین و افزایش وثیقه های بانکی از مشکلات صنعتگران در زمینه بانک هاست که امید است با حل این مشکلات گامی موثر در گردش چرخه تولید کشور برداشته شود.

منبع: روابط عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی رازی

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang