کد خبر : 197106 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 23 2020 11:04AM - 1398/11/03
0 نفر 0 نفر

اختصاص قطعه صالحون به خانواده شهدا در شهرضا

سیناخبر- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا گفت: به زودی قطعه صالحون در شهرضا به خانواده شهدا و ایثارگران اختصاص می یابد.

اختصاص قطعه صالحون به خانواده شهدا در شهرضا

 به گزارش روز پنجشنبه سینا خبر محمد انصاریپور در  جلسه کارگروه ایثار و شهادت که در فرمانداری برگزار شد، افزود: این قطعه برای تدفین پدر و مادر، همسرو فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران تاسیس می شود.

انصاریپور بیان کرد: سه شنبه هرهفته از سه خانواده شهید سرکشی شده و تاکنون از ۴۱۲ خانواده دیدار و این بازدید با حضور فرماندار و یا یکی از معاونان ایشان انجام شده است.

وی تصریح کرد: همچنین ۸۱ مورد بازدید از خانواده های شهدای روستایی با حضور بخشدار انجام شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرضا اظهار داشت: درخواست نصب عکس شهدا در میدان اول محله اسلام آباد شده است.

انصاریپور افزود: کتابخانه ایثار و شهادت در کتابخانه دکتر امینی تشکیل می شود.

همچنین در ادامه این جلسه امام جمعه شهرضا گفت: در ورودی های شهر قبل از تابلوی شهر ملی سفال باید تابلویی با نام شهر شهید همّت نصب شود.

حجت الاسلام سید نعمت الله صالح در ادامه بیان داشت: باید به ادارات و چاپخانه ها گفته شود که در اعلامیه ها، نامه ها و مکاتبات اداری پیشوند شهید در ذکرنام خیابان ها و کوچه ها حذف نشود.

صالح با توجه به نبود موزه ایثار و شهادت در شهرضا تصریح کرد: جای خالی موزه ایثار و شهادت در شهرضا احساس می شود و بهترین مکان برای موزه در کنار گلزار شهدا است و می توانند از کارنامه دانش آموز شهید و دیگر آثار موجود در دست خانواده شهدا استفاده کنند.

خبرنگار: زهرا امیری

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang