کد خبر : 197108 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 23 2020 10:31AM - 1398/11/03
0 نفر 0 نفر

فرماندار شهرضا:

پرونده 467 واحد صنفی شهرضا به تعزیرات حکومتی ارسال شد

سیناخبر-فرماندار شهرضا با اشاره به لزوم افزایش بازرسی‌ها از واحدهای صنفی گفت: امسال به منظور کنترل جدی قیمت‌ها و بهداشت 21هزار و 960مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان انجام شد و پرونده 467 واحد صنفی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

پرونده 467 واحد صنفی شهرضا به تعزیرات حکومتی ارسال شد

به گزارش سیناخبرناصر اسدی در گفتگو باسیناخبر تاکید کرد: این تعداد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان در قالب هزار و 336 بازدید مشترک صورت گرفته و در این بازدیدها برای 467 واحد صنفی متخلف در شهرستان شهرضا پرونده تشکیل و به‌منظور رسیدگی به تعزیرات حکومتی این شهرستان ارجاع شد.

فرماندار شهرستان شهرضا تصریح کرد: در بازرسی‌های انجام شده از واحدهای صنفی تذکرهای لازم در خصوص نصب برچسب قیمت بر روی اجناس، نصب نرخ‌نامه در محل کار و در معرض دید مردم، رعایت کیفیت محصولات و خدمات و الزام رعایت مسایل بهداشتی به فعالان این حوزه ارایه شد.

اسدی افزود: بازرسی از واحدهای صنفی با هدف نصب برچسب قیمت بر روی اجناس، نصب نرخ‌نامه در محل کار و در معرض دید مردم، رعایت کیفیت محصولات و خدمات و الزام رعایت مسایل بهداشتی صورت می‌گیرد.

وی گفت:  این بازرسی ها توسط اداره صنعت معدن و تجارت, اتاق اصناف, انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان, شبکه بهداشت و درمان و شبکه دامپزشکی انجام شده است.

شهرستان شهرضا بیش از  11هزار واحد صنفی دارد.                                                                                                         

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang