کد خبر : 197271 دسته : علمی وپژوهشی
تاریخ انتشار : Feb 25 2020 10:50PM - 1398/12/06
0 نفر 0 نفر

رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرضا:

عرضه قلیان در شهرضا ممنوع شد

سیناخبر - رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرضا گفت: کلیه مراکز عرضه مواد دخانیات و قلیان در شهرضا تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.

عرضه قلیان در  شهرضا ممنوع شد

حجت الله تنهايي در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر، با بیان این که اگر در مکانی عرضه قلیان گزارش شود بشدت برخود می شود و پلمپ صورت میپذیرد گفت: دیگر هرگز به این مکان برای فعالیت مجدد مجوز داده نمی شود و برای همیشه پلمپ می شود.

وی از جلسه ای با مسوولان تالارهای پذیرایی خبر داد و تصریح کرد: باید این مراکز تا اطلاع ثانویه بسته شود  و از امروز پذیرش به طور کل ممنوع است.

رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرضا گفت آنهایی که کارت دعوت توزیع کردند در صورت امکان لغو وگرنه رعایت صد در صد نکات بهداشتی ضروری است.

تنهایی از برگزاری جلسات آموزشی بیماری کرونا جهت کارشناسان بهداشت حرفه ای شاغل درکارخانجات شهرستان شهرضا خبر داد و عنوان داشت: در  این جلسه که  با حضورکارشناسان کارخانجات بزرگ  در آموزشگاه بهورزی شهرضا در روز سه شنبه ششم اسفند خبرداد، در این جلسه  اقای دکتر باقی پزشک اپیدمیولوژیک شبکه بهداشت شهرضا ضمن معرفی بیماری کرونا راه های انتقال و طرق پیشگیری را بیان نمود و در پایان با در اختیار گذاشتن فایل اموزشی مربوطه به حاضرین  خواستار اموزش کارگران کارخانجات توسط کارشناسان مذکور شدند.

وی از آموزش مدیران و مربیان بهداشت و نیروهای خدماتی مدارس سطح شهرستان در مورد پیشگیری و انتقال بیماری کرونا ویروس با حضور کارشناسان واحد مبارزه با بیماری ها و بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا با همکاری مسولان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: برای پیشگیری از این ویروس و برای آماده سازی و ضد عفونی کردن ایجاد مکان امن برای حضور دانش آموزان بهتر است مدارس تا اطلاع ثانویه تعطیل شود.

رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرضا خاطرنشان کرد: اقلام مصرفی بهداشت حفاظت فردی شامل عینک محافظ،ماسک یکبار مصرف،دستکش لاتکس،دستکش یکبار مصرف، وایتکس ، الکل96درصد  رقیق شده، جهت کلیه پرسنل ستاد، مراکز و خانه های بهداشت شهرستان و پرسنل اورژانس توزیع صورت گرفته است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang