کد خبر : 197352 دسته : علمی وپژوهشی
تاریخ انتشار : Mar 14 2020 10:03AM - 1398/12/24
0 نفر 0 نفر

کلاس های دانشجویان دهاقان در بستر فضای مجازی برگزار می شود

سیناخبر - مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد دهاقان گفت: با توجه به تعطیلات اضطراری، واحد دهاقان اقدام به برگزاری کلاس ها به صورت مجازی نموده است.

کلاس های دانشجویان دهاقان در بستر فضای مجازی برگزار می شود

به گزارش روز شنبه سیناخبر فریبرز قیصری بیان داشت: با عنایت به تعطیلی اضطراری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان اقدام به برگزاری کلاس‌ها به شکل مجازی نموده است.

وی ادامه داد: دانشجویان گرامی می‌توانند به وب سایت دانشگاه آزاد دهاقان بخش دانلود فایل مراجعه و گزینه برنامه‌های مورد نیاز آموزش مجازی، برنامه‌های پیش نیاز آموزش مجازی را نصب نمایند و سپس گزینه لیست کلاس‌های مجازی واحد که در منوی آموزش و تحصیلات تکمیلی و همچنین در صفحه اصلی وب سایت در قسمت سامانه‌های دانشجویی در دسترس قرار دارد را باز نموده و وارد کلاس مربوطه شوند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان اظهار داشت: دانشجویان در این نرم افزار آموزشی قادر خواهند بود به صورت صوتی با استاد خود در ارتباط باشند و مشکلات خود را مطرح نمایند

قیصری افزود: کلاس‌های مجازی، طبق برنامه درج شده در سامانه دانشجویی دانشگاه و در ساعت تعیین شده برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه کلاس‌های مجازی واحد دهاقان در سال جدید از هفتم فروردین پیگیری می‌شود، گفت: با توجه به شرایط ایجاد شده و تعطیلی کلاس‌های حضوری واحد دهاقان، در جلساتی به صورت اضطراری با اعضای هیئت رئیسه، تصمیم بر آن شد که حتی‌المقدور، بیشتر کلاس‌های آموزشی نظری به صورت غیرحضوری برگزار شود و با اتخاذ این تصمیم از دهم اسفندماه بیشتر کلاس‌ها برای تمامی مقاطع تحصیلی و به خصوص برای دانشجویان رشته پرستاری به صورت غیرحضوری و از طریق بستر اینترنتی در حال برگزاری است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان تصریح کرد: در روزهای آغازین شیوع بیماری ویروسی کرونا با اعضای هیات علمی واحد و مدیران گروه جلسات هماهنگی و توجیهی برگزار و تصمیم بر آن شد که کلاس‌ها تا روز ۲۸ اسفند ماه ۹۸ برقرار و در سال جدید نیز از ۷ فروردین، کلاس‌ها آغاز و به امر آموزش مشغول شوند.

وی بیان داشت: با توجه به حساسیت موضوع کلاس‌ها در ابتدا برای دانشجویان رشته‌های پرستاری و کامپیوتر و سپس برای دانشجویان مقاطع دکترا و ارشد در رشته‌های مدیریت، جامعه شناسی، ادبیات و برگزار و در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang