کد خبر : 197381 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 24 2020 2:28AM - 1399/01/05
0 نفر 0 نفر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا خبر داد :

ده گروه جهادی فعال در حال ضد عفونی مکان های عمومی شهرضا هستند

سیناخبر - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سپاه شهرضا گفت: ده گروه جهادی فعال به صورت شبانه در حال ضد عفونی مناطق مختلف شهرضا هستند.

ده گروه جهادی فعال  در حال ضد عفونی مکان های عمومی شهرضا هستند

سرهنگ مسعود اکبری در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر، گروه های جهادی به صورت شبانه روزی از قشرهای مختلف بسیج مردمی برای مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان در حال ضد عفونی معابر و خیابان های شهر هستند.

وی تصریح کرد: مناطق محروم و روستایی شهرستان شهرضا نیز توسط جوانان بسیجی برای مبارزه با ویروس کرونا ضدعفونی شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سپاه شهرضا گفت: بسیج در این روزها به کمک دستگاه های متولی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا آمده است.

اکبری خاطرنشان داشت:  تا زمانی که احساس کنیم موضوع شیوع این بیماری در سطح شهرستان کاهش پیدا می‌کند مأموریت خود را به عنوان مدافعان مردم برعهده گرفته و همواره آماده خدمت به مردم هستیم.

وی آموزش و فرهنگ‌سازی گروه‌های جهادی نسبت به ویروس کرونا را از اقدامات مهم و موثر دانست و افزود: بسیجیان در سطح حوزه و پایگاه های مقاومت به صورت مجازی و حضوری موارد خود مراقبتی را به اقشار مختلف مردم آموزش می‌دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا از نظارت بر اماکن عمومی خبر داد و افزود:  نظارت و تذکر برای جلوگیری از رفت و آمد های غیر ضروری و جلوگیری از شلوغی در شهر انجام می شود.

اکبری از کشف چند مرحله مواد غیر مجاز بهداشتی خبر داد و گفت: در کارگاهی 600 لیتر الکل متیلیک صنعتی به همت نیروهای اطلاعات سپاه پاسداران،گرفته شده، الکل متیلیک، سمی و برای سلامتی بسیار مضر و خطرناک است این کارگاه قصد توزیع این الکل ها را به عنوان ماده ضد عفونی کننده بین مردم داشت که جلوی آن گرفته شد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang