کد خبر : 197428 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 7 2020 11:35AM - 1399/01/19
0 نفر 0 نفر

آموزش‌های مجازی دانشجویان مرکزآموزش عالی شهرضا آغاز شد

سیناخبر- معاون آموزشی مرکز آموزش عالی شهرضا از آغاز فعالیت‌های آموزش مجازی دانشجویان این دانشگاه از شنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۹ خبر داد.

آموزش‌های مجازی دانشجویان مرکزآموزش عالی شهرضا آغاز شد

به گزارش روز سه شنبه سیناخبر محسن جنتی از ارائه بیش از ۱۴۰ درس به صورت مجازی در سامانه جامع آموزش مجازی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشجویان خبر داد.

 جنتی تاکید کرد: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و تعطیلی آموزش حضوری در دانشگاه‌ها، دروس نظری شامل دروس عمومی، معارف اسلامی، مهارت‌های مشترک، پایه و اصلی به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار می‌شود.

معاون آموزشی مرکزآموزش عالی شهرضا گفت: از تاریخ ۱۶ فروردین کلاس‌های مجازی دانشگاه با قابلیت بارگذاری و برگزاری کلاس‌های درسی به صورت آنلاین در سامانه آموزش‌های مجازی این دانشگاه به آدرس www.lms.shahreza.ac.ir شروع به کار کرد.

معاون آموزشی مرکز تاکید کرد: لازم است کلاس‌های دروس نظری این دانشگاه به صورت مجازی چندین جلسه در هفته برگزار شده تا پس از ریشه کن شدن بیماری و عادی شدن شرایط، فرصت کافی برای برگزاری کلاس‌های حضوری و ارائه بخش عملی و مهارتی دروس فراهم شود.

وی عنوان کرد: دستورالعمل‌ها، راهنمای استفاده از سامانه آموزش مجازی و همچنین راه‌های ارتباطی با پشتیبان سامانه مذکور، برای بهره‌برداری مطلوب مراکز آموزشی، مدرسان و دانشجویان از طریق پرتال دانشگاه اطلاع رسانی شده است.

 جنتی ضمن امیدواری به لطف خدا و دعای عموم مردم برای ریشه کن شدن این بیماری از ایران و جهان و عادی شدن شرایط، افزود: تصمیم‌گیری در خصوص زمان بازگشائی دانشگاه‌ها و عادی شدن شرایط برای برگزاری کلاس‌های حضوری و آموزش‌های مهارتی تابع تصمیمات ستاد ملی مدیریت مبارزه با بیماری کرونا و مراجع ذی صلاح است.

منبع: روابط عمومی مرکزآموزش عالی شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang