کد خبر : 197438 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 8 2020 9:55AM - 1399/01/20
0 نفر 0 نفر

100 دست گان توسط نمایندگان آستان قدس رضوی در شهرضا به پرسنل شبکه بهداشت اهدا شد

سیناخبر- رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا گفت: نمایندگان آستان قدس رضوی در شهرضا و رییس امورعمومی شبکه با پرسنل مراکز بهداشتی دیدار و تعداد ۱۰۰ دست گان به مراکز بهداشتی سطح شهر اهدا کردند.

100 دست گان توسط نمایندگان آستان قدس رضوی در شهرضا به پرسنل شبکه بهداشت اهدا شد

به گزارش روز چهارشنبه سیناخبر حجت الله تنهایی اظهار داشت: یک واحد آرایشگاه مردانه به دلیل عدم رعایت شرایط بهداشتی و بی توجهی به تذکرات قبلی بازرس و عدم رعایت مصوبات ستاد کرونای شهرستان پلمپ شد.

تنهایی افزود: طی یک عملیات ضربتی شبانه، کنترل و نظارت شهرمنظریه انجام و یک واحدکبابی و یک واحداغذیه فروشی به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد کرونای شهرستان پلمپ شدند.

وی تصریح کرد: نظر به اینکه جایگاه های سوخت از مراکز مهم در انتقال ویروس کرونا به شمار می روند جایگاه های پمپ بنزین وگاز سطح شهر و شهرک امیرکبیر توسط کارشناس بهداشت حرفه ای پایگاه سلامت شهید نجفی مورد بازدید قرارگرفت.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرضا افزود: در این بازدید بر لزوم استفاده جایگاهداران از وسایل حفاظت فردی مناسب، ضد عفونی وگندزدایی محیط جایگاه ها و نازل ها، استفاده مشتریان از کارت بانکی، انجام سوختگیری فقط توسط جایگاهداران و بهبود وضعیت بهداشتی سرویس های بهداشتی و نمازخانه ها تاکید شد.

تنهایی بیان داشت: باهماهنگی انجام شده توسط کارشناس بهداشت حرفه ای ستاد شبکه با کارفرمای شرکت گاز  مهران پویا  در راستای اقدامات پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا مقرر شد کلیه سیلندرهای اکسیژن قبل از تخلیه از خودروها از طریق مه پاشی ضد عفونی و گندزدایی شود.

وی گفت: فرمانده بسیج سازندگی شهرستان و نیروهای بسیج خوهران پایگاه ام البنین (ع) با پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیدار و با اهدای گل و سبد پذیرایی از ایشان قدردانی کردند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرضا بیان داشت: نقاهتگاه تعیین شده در شهرستان برای بیماران بهبود یافته کرونا با همت خیرین عرصه سلامت نماینده آستان قدس رضوی و دفتر هواپیمایی صعود به آبگرمکن های دیواری و ایستاده، روشویی، شیرآلات و گان تجهیز شد.

منبع: روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang