کد خبر : 197675 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jun 2 2020 6:15PM - 1399/03/13
0 نفر 0 نفر

پیام فرماندار شهرستان شهرضا به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

سیناخبر- پیام فرماندار شهرستان شهرضا به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره).

پیام فرماندار شهرستان شهرضا به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

به گزارش سیناخبر متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خميني يك حقيقت هميشه زنده است ، نام او پرچم انقلاب ، راه او راه انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی(

امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

رهبر کبیر انقلاب اسلامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی با ابتکارات بی بدیل خود در همگرایی گروه‌های مختلف مردمی و سیاسی و ایجاد نهادهای مختلف به ویژه تاکید بر مردم سالاری در تعیین سرنوشت کشور، در بقا و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش به سزایی داشتند.

امروز شاهد آن هستیم که بیش از پیش آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان طنین انداز شده و آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های سایر آزادیخواهان جهان نفوذ کرده و به ثمر نشسته است.

از دیگر برکات وجودی امام راحل پرورش فرزندان انقلابی بود که هر یک برگ زرین را در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت نمودند، فرزندانی چون شهید مطهری، شهید بهشتی، شهید رجایی، شهید صیاد شیرازی و سردار رشید اسلام شهید سلیمانی و خاصه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که پس از رحلت امام راحل، به حق جانشین شایسته ایشان در تداوم و عظمت انقلاب اسلامی بوده اند.

اینجانب در سی و یکمین سالگرد عروج ملکوتی امام راحل و سالروز گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد ۴۲، بار دیگر از آرمان‌های امام عظیم الشان انقلاب اسلامی و شهدای والا مقام را پاس داشته و بر روح پر فتوح آنان درود می فرستم.

ناصر اسدی

سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang