کد خبر : 197781 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jun 25 2020 12:21PM - 1399/04/05
0 نفر 0 نفر

ایستگاه شهید امامی شهرضا گلوگاه کشف مواد مخدر در کشور است

سیناخبر- فرماندار شهرستان شهرضا گفت: ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی رامشه یکی از گلوگاه های اصلی استان و کشور در کشف مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان است.

ایستگاه شهید امامی شهرضا گلوگاه کشف مواد مخدر در کشور است

به گزارش روز پنجشنبه سیناخبر ناصر اسدی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در فرمانداری تشکیل شد، تصریح کرد: عمده زندانیان مواد مخدر زندان شهرضا قاچاقچیانی هستند که در این ایستگاه دستگیر می شوند و این امر تعداد زندانیان را بالا برده است.

اسدی خواستار تجهیز این ایستگاه به خودروهای تیزرو و امکانات مناسب مقابله با قاچاقچیان شد و بیان داشت: با وجود این ایستگاه در شهرستان، میزان کشفیات مواد مخدر 6 درصد افزایش یافته و کار نیروی انتظامی چند برابر شده است.

وی با اشاره به پراکندگی جمعیتی شهرستان در حوزه های مختلف شهری، روستایی، عشایری و محلات حاشیه ای افزود: جمعیت حاشیه نشین و محله های حاشیه ای معضلات و مشکلات خاص خود را دارند و به مکانی امن برای خرید و فروش مواد مخدر تبدیل شده اند.

فرماندار شهرضا بیان داشت: شهرضا با داشتن دانشگاه های آزاد، دولتی، پیام نور و مراکز فنی و حرفه ای توان علمی بالایی برای تدوین طرح های علمی و اجتماعی پیشگیری از اعتیاد دارد.

اسدی گفت: رفع معضل بیکاری، ایجاد اشتغال، شناسایی افراد در معرض خطر، ارائه تسهیلات حمایتی و خود اشتغالی و آموزش های فنی و حرفه ای می تواند گام های موثری در پیشگیری از اعتیاد باشد.

شهرستان شهرضا با جمعیت 160 هزار نفر با دو شهر منظریه و شهرضا و 23 روستا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

جمعیت عشایری این شهرستان 3 هزار نفر است.

7 محله حاشیه ای در اطراف شهرضا وجود دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang